Müşteri Hizmetleri
0312 328 88 88
GSM Destek
0552 208 04 00
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
0552 208 04 00
E-mail Destek
canturkticaret06@gmail.com
KATOGORİLER
Natavega İstikbal
KATOGORİLER
Oturma GruplarıYemek OdalarıYatak OdalarıYatak ve Baza Genç ve Bebek OdalarıMutfak Masa - SandalyeleriEv TekstiliBahçe Mobilyası Halılar Aksesuarlar
Haftanın Ürünleri
Bizden Haberler
Anket
Bize Nasıl Ulaştınız ?

Tavsiye
Google

Ankara İstikbal Cantürk Ticaret

İstikbal, Bellona ve Arçelik gibi dünyaca bilinen markalar ile yol arkadaşlığı yaparak; müşteri memnuniyetini ön planda tutan Cantürk Ticaret, Ankara´da üç mağaza ile hizmetine devam etmektedir. Pursaklar Yunus Emre Caddesi´nde "İstikbal - Arçelik," Gülyazı Caddesi´nde "Bellona - Arçelik," Hasköy Protokol Yolu üzerinde "Arçelik" olmak üzere toplamda üç konsept mağazaya sahiptir. Dünyaca tanınırlılığı bilinen markaların bayiliğini yaparak; dededen toruna üç kuşaktır, dürüst ticaret düsturu ile yol alan Cantürk Ticaret, kaliteyi esas alarak; bölgesinde tüketicisinin vazgeçilmezi olmuştur.

Natavega İstikbal


İnsan sağlığına elverişli, ergonomik, pratik, az yer kaplayan en son trendlerin yanı sıra, İstikbal oturma grupları, İstikbal Yemek Odaları, İstikbal Yatak Odaları, İstikbal Yatakları, İstikbal Bazaları, İstikbal Genç ve Bebek Odaları, İstikbal Mutfak Masa ve Sandalyeleri, İstikbal Bahçe Mobilyaları, İstikbal Ev Tekstili, İstikbal Halıları ve İstikbal Aksesuar Çeşitleri ile 4500 m2 alanda, 7 katlı mağazalarında tüm İstikbal ürünlerini bünyelerinde bulundurmaktadır. En güncel İstikbal Ev Consept ürünleri desen ve renkleri bir arada bulundurarak siz değerli tüketicilerine hızlı ve zamanında lojistik ile hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Satış sonrası desteği, güler yüzlü hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmete devam etmektedir.   

İstikbal Mobilya Ürünleri

Yatak odasından yemek odasına, genç odasından oturma gruplarına kadar, yüzlerce çeşit ve birbirinden özel koleksiyonlar İstikbal ürünlerini mağazamızda görebilirsiniz.

İstikbal Bölgelerimiz

Ankara İstikbal Mağazamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri odaklı çalışmaktadır. Ankara İstikbal Yetkili Bayisi olan Cantürk Ticaret; Ankara’nın Pursaklar, Hasköy, Akyurt, Çubuk, Siteler, Konya Yolu, İstanbul Yolu, Keçiören, Mamak, Kayaş, Gülveren, Natavega, Cebeci, Altındağ ve diğer bölgelere hizmet vermektedir.

Sizde evinize, ofisinize Mobilya almadan önce Ankara İstikbal mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Tüm soru ve görüşlerinizi www.istikbalankara.com  web sayfamız üzerinden bize iletebilirsiniz.